O nas

H2O Opole

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług sprzątających w Opolu i okolicy. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie dbania o czystość, jednocześnie gwarantując konkurencyjne ceny i najwyższą jakość wykonywanych działań.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz działań, dzięki którym zamiast zajmować się sprzątaniem, będziecie Państwo mogli odpoczywać.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z każdym klientem negocjujemy specjalne warunki współpracy. Oferujemy usługi jednorazowe oraz abonamenty miesięczne/kwartalne/półroczne oraz roczne, a na stałych klientów czekają wysokie rabaty.

Odpowiednie przygotowanie

Stosujemy wysokiej jakości, profesjonalne środki czystości polskich i europejskich producentów. Nigdy nie przekraczamy dopuszczalnych stężeń koncentratów. Nasze produkty nie rozmazują brudu, tylko skutecznie go eliminują.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta i wysoki standard oferowanych usług!

Posiadamy ubezpieczenie OC

Dokładamy wszelkich starań, by prawidłowo obchodzić się ze sprzętem elektronicznym i nowinkami w dziedzinie wyposażenia domów. Poruszamy się po mieszkaniu niezwykle ostrożnie, oraz zwracamy uwagę na ciągnięty za sobą odkurzacz.
Mamy jednak świadomość, że w naszej pracy mogą się zdarzać błędy.
Polisa OC gwarantuje nam bezpieczeństwo finansowe i pewność wypłaty odszkodowania w przypadku błędu popełnionego z naszej winy.

Zadzwoń do nas +48 885 125 885 lub napisz